środa, 11 maja 2016

Pastelowy rozbielony róż - Sophin nr 356

Szukacie lakieru w kolorze jasnego pastelowego rozbielonego różu? W takim razie mam coś dla Was. Dziś będzie kilka słów o lakierze Sophin nr 356!

b.02 flower power

Sophin nr 356 pochodzi z kolekcji Silk(klik), w skład której wchodzą pastelowe lakiery o wykończeniu perłowym (w dobrym tego słowa znaczeniu). Z racji, że jestem wielbicielką tego typu rozbielonych kolorów, nie mogło zabraknąć jednego z tych lakierów w moich zbiorach.

Zdecydowałam się na delikatny pastelowy róż. Lakier ma delikatne drobinki, które pięknie odbijają światło i tworzą błyszczącą tafle - niczym jedwab.

Lakier doskonale sprawdzi się w eleganckich i delikatnych zdobieniach. Jako, że zbliża się sezon ślubny, z powodzeniem może służyć jako baza wyjątkowego manicure dla Panien Młodych :)

Lakieru Sophin nr 356 używałam już wcześniej przy koronkowym zrobieniu, które możecie zobaczyć tutaj(klik). Dziś możecie go zobaczyć w nieco innym - wiosennym wydaniu.

Podobnie jak inne lakiery Sophin lakier ma bardzo dobrą jakość i trwałość. Przy tym kolorze zauważyłam jednak, że należy nim sprawnie i szybko malować. Warto unikać częstych pociągnięć pędzelkiem -  a to dlatego, że bardzo szybko wysycha i przy wielu pociągnięciach mogą pojawić się nieestetyczne prześwity. Przy sprawnym i szybkim malowaniu operuje się nim bez większych problemów.

W kwiatowym zdobieniu wykorzystałam dodatkowo lakier do stempli od Colour Alike - A berry smoothie. Płytka z kolei to B.02 Flower Power od B. Loves Plates (ostatnio jedna z moich ulubionych).

b.02 flowe power kwiatowe paznokcie

B.02 FLOWER POWER

-E-

9 komentarzy: