wtorek, 21 kwietnia 2015

Nadchodzące promocje w drogeriach!

Dziś kolejny post z cyklu promocje w drogeriach :)

Nie do każdego dochodzą informacje o tym, że w najbliższym czasie będzie można spodziewać się ciekawych promocji w drogeriach, mam więc nadzieję, że ten post Wam te promocje przybliży :)Poniżej spis drogerii i nadciągających kwietniowych promocji:

  • Rossmann
Promocja obejmuje głównie kosmetyki do makijażu i będzie trwała od końca kwietnia aż do maja. Dzięki niej będzie można zakupić wybrane produkty aż  z 49% zniżką!
Poniżej spis dni w jakie występują  promocje:

24.04 - 29.04 --> podkłady, pudry, bronzery, róże oraz  korektory,
30.04 - 05.05 -->  tusze do rzęs , kredki do oczu, cienie i eyelinery,
06.05 - 10.05 -->  szminki, kredki do ust, lakiery, odżywki do paznokci


  • Drogeria Natura
 Źródło: www.drogerienatura.pl

W przypadku tej drogerii, promocja już trwa. Obowiązuje w dniach 20.04 - 29.04 i daje nam 40% zniżki na kosmetyki do makijażu! Musimy pamiętać że jeśli chcemy skorzystać z tej promocji, musimy zakupić co najmniej dwa produkty.


  • Sephora:
 Źródło: http://www.sephora.pl/

W dniach 14.04 - 27.04 w Sephorze możemy skorzystać z promocji Wymień stare na nowe. Dzięki tej promocji, możemy otrzymać 40% rabat na produkty do makijażu marki Sephora, wystarczy przynieść do drogerii swój stary kosmetyk (nie musi być marki Sephora) oraz pokazać przy kasie Kartę Klubu Sephora. W promocyjnej cenie można zakupić maksymalnie 5 niejednakowych produktów.

Mam nadzieję, że dzięki tej ściądze uda się Wam dotrzeć na czas do drogerii i zakupić interesujące Was kosmetyki w promocyjnych cenach! Dajcie znać co udało się Wam zdobyć :)


-M-


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz