niedziela, 19 kwietnia 2015

Kolorowanka - drugi tydzień projektu stemplowej maniaczki!

Drugi tydzień wyzwania u RedRouge, to tak zwana kolorowanka, czyli wypełnianie wzoru kolorami. W moim przypadku zdecydowałam się na zrobienie naklejek stemplowych. Metoda jest czasochłonna, ale tak ozdobione paznokcie są bardzo efektowne. 

kwiaty na paznokciach

Bazowy lakier jaki stał się podstawą dzisiejszego manicure to China Glaze Grass is lime greener -  zieleń w pięknym neonowym wydaniu. Bardzo żałuję, że nie udało mi się uchwycić jej na zdjęciach :( Kolor 'na żywo' jest niesamowicie intensywny, aż bije po oczach :)

kolorowe paznokcie

Poza lakierem od China Glaze, skorzystałam z różnych kolorów lakierów, które posłużyły mi do zrobienia naklejek. Ostatecznie zdecydowałam się na wykonanie zdobienia wyłącznie na dwóch paznokciach, żeby zwyczajnie nie przesadzić z efektem końcowym. 

Wzory, zostały zrobione przy użyciu płytki JQ-25. W innym poście, który czeka jeszcze na publikację, pokaże Wam ją w całej okazałości :) 
Czarnym lakierem odbiłam wzór, a później kropkownikiem, po kolei wypełniałam moje kwiatuszki :) Pierwszy raz przy robieniu naklejek skorzystałam z Seche Vite, wcześniej korzystałam z innych top coatów. Muszę przyznać że super sprawdził się w tej metodzie.

Co myślicie o efekcie końcowym?

green nailschina glaze


-E-

7 komentarzy:

 1. Braki mi po prostu słów na genialność tego wykonania,ten wzór jest przepiękny

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzena, lejesz miód na moje serce :) byłam trochę niezadowolona ze zdjęć, bo niestety nie oddają dobrze kolorów.. ale widzę, że mimo to zdobienie się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne i pracochłonne zdobienie i bajeczne kolorki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. łał, ale musiałaś się nakolorować, tyle szczegółów. Ślicznie wyszło, mega pozytywnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie szczególiki! Jestem pod wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 6. PRZEPIĘKNE!!! to słowo ciśnie mi się na usta i brakuje mi teraz innych ;)
  mega mi się podoba - i ta chineczka, której użyłaś, i genialna kolorowanka, którą stworzyłaś. Prawdziwe cudo :D

  OdpowiedzUsuń