piątek, 6 marca 2015

Zakupy na stronie MoYou London. Płytki w rozmiarze XL, czy standardowe? Które wybrać?

Mmm... płytki od MoYou London... :)


Pamiętam ten dzień, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam paznokcie zdobione przy użyciu płytek od MoYou London. Już wtedy wiedziałam że MUSZĘ je mieć, bez względu na cenę i czas oczekiwania. To było zauroczenie totalne :)
Kiedy decyzja o zakupie zapadła (a stało się to bardzo szybko), przyszedł czas na wybór płytek do zamówienia.

Wtedy pojawił się problem – jaką wybrać?

Moja wiedza odnośnie stampingu była wtedy hmmm.. powiedzmy ‘niewielka’. Zupełnie nie wiedziałam, na co zwrócić uwagę i jaki typ płytki wybrać...

Ostatecznie zdecydowałam się między innymi na płytkę: PRO 04 w rozmiarze standardowym. Ujęła mnie różnorodnością wzorów i nie ma co ukrywać… wymarzonymi dmuchawcami :)


moyou pro04
źródło: www.moyou.co.uk

Na jednej płytce znajdziemy 18 wzorów. Każdy z nich ma wymiary:  15 mm x 12 mm i wszystkie nawet te najbardziej delikatne odbijają się idealnie, bez względu na lakier.

Poniższe zdjęcie to już efekt odbicia wzorów testowo na kartce papieru. Wzorki prezentują się pięknie, prawda? :)

moyou pro04

Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że jestem szczęśliwą posiadaczką dosyć dużych płytek paznokciowych. W efekcie, wzory z płytki MoYou Pro 04, idealnie wyglądają tylko na tych mniejszych paznokciach. Kiedy moje paznokcie są dłuższe, wzory stają się zbyt małe i nie pokrywają całej płytki.

W szale zamówieniowym zupełnie o tym nie pomyślałam!

Pamiętajcie – rozmiar ma znaczenie :)  Zanim zdecydujecie się na konkretną płytkę sprawdźcie, czy będzie dobrze dopasowana do posiadanych przez Was paznokci.

Moje drugie zamówienie płytek MoYou London było zdecydowanie bardziej przemyślane. Już wiedziałam, że muszę celować we wzory z kolekcji XL. 
Wzorów co prawda jest mniej, bo 12 (na standardowych płytkach 18), ale przecież nie liczy się ilość, a jakość :) Wzory mają rozmiar:  21mm x 15mm i taka wielkość zdecydowanie już odpowiada moim potrzebom!

moyou xl pro03
źródło: www.moyou.co.uk

Podobnie jak w poprzedniej płytce, jakość jest fantastyczna. Bez większego wysiłku można odbić idealnie każdy ze wzorów. Zobaczcie same, jak prezentują się one po odbiciu na papierze:

moyou pro xl 03

Najważniejsza rzecz: Wybierając płytkę zwracajcie uwagę na rozmiar wzoru!

 • Posiadaczkom dużych płytek paznokciowych, polecam wzory typu XL, lub płytki typu ‘obraz’. Wtedy nie będziecie miały problemu z wykonaniem zdobień na każdym z paznokci.
 • Posiadaczkom normalnej lub małej płytki, rekomenduje wybór mniejszych wzorów. Nie warto inwestować w płytki XL, bo nie osiągniecie pożądanego efektu jeśli większość wzoru nie zmieści się na paznokciu:)

Jakie płytki najchętniej kupujecie? Macie swoje ulubione?

-E-

6 komentarzy:

 1. ja kupuję z MoYou te całoobrazkowe lub z wielkimi wzorami, uwielbiam je <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to prawda tego typu wzory są piękne :) i dają masę możliwości!

   Usuń
 2. Dla mnie zdecydowanie rozmiar XL lub obrazkowe płytki, choć nie mam jakichś bardzo dużych paznokci w sumie.
  Wzorki są przepiękne :)
  i masz czwartego obserwatora ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie poluje na jakieś ciekawe całoobrazkowe płytki :) jakieś wakacyjne motywy by się przydały. Przy okazji witam w gronie obserwatorów :)

   Usuń
  2. Ja właśnie poluje na jakieś ciekawe całoobrazkowe płytki :) jakieś wakacyjne motywy by się przydały. Przy okazji witam w gronie obserwatorów :)

   Usuń
 3. Miałam taką samą obsesję jak Ty gdy tylko je zobaczyłam :D Na szczęście było tuż przed świętami i mój cudowny Mikołaj sprezentował mi 2 obrazowe płytki, a ja przy okazji dorzuciłam jedną XLkę. Niby wszystko super, odbijają się cudownie, ale gdybym mogła wybierać jeszcze raz to nie zdecydowałabym się na obraz. I w ogóle zakochałam się w Twojej drugiej płytce :)))

  OdpowiedzUsuń