wtorek, 24 lutego 2015

Szara Zeberka!

 Ostatnim z nabytków w moim płytkowym dorobku, jest płytka do zdobień o nazwie m94.

 
płytka m94


Płytka ta zawiera 4 wzorki o wymiarach 1,4 cm na 2 cm w związku z tym sprawdzi się raczej na mniejszych płytkach paznokcia.  Blaszka posiada również mały wzorek w kształcie nietoperzy. 

Dzięki tej uniwersalnej płytce, uzyskamy zarówno imprezowy wzorek (np. gwiazdki , nietoperze) jak i stonowane zdobienie (zeberka, zawijasy, kwiatuszki). Wzroki mają głębokie żłobienia, czyli raczej nie powinny występować problem z odbijaniem motywów.  


Poniżej wzory odbite z blaszki m94. Użyłam do tego czarnego lakieru Golden Rose Rich Color 35.

m94 stamping plate


Wzorki z płytki m94 odbijają się dokładnie, nie jest to może jakoś na miarę MoYou (czasem musimy się bardziej napracować), jednakże jest jak najbardziej zadowalająca .  Zdarzają się momenty kiedy płytka nie chce z nami współpracować, a wzorek nie będzie chciał się odbić – tak miałam w przypadku wzorku z gwiazdkami – nie zawsze gwiazdka, która jest cała w lakierze chciała się odbić.

Poniżej przedstawiam Wam dzisiejsze zdobienie wykonane właśnie płytką m94.zwierzęcy motyw na paznokciach


Do jego wykonania użyłam bazy – Base & Top Coat Miss Sporty, następnie płytkę paznokcia pokryłam ciemno szarym lakierem z  Rimmel – Salon Pro, 457 Cuppa Earl Grey. Do wykonania wzorku użyłam jasno szarego lakieru z Virtual – Street Fashion, 110 London Fog. Wszystko pokryłam następnie wysuszaczem z Sally Hansen  - Insta Dri Top Coat.  

Dzięki temu zestawieniu kolorów uzyskałam szarą stonowaną zeberkę.


Macie może taką płytkę? Co o niej sądzicie?

-M-

2 komentarze:

  1. Suuper! Przepiękne, eleganckie pazurki. Jestem ciekawa gdzie można zdobyć takie płytki. Ile kosztują? Chętnie tu jeszcze zajrzę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :) Płytki upolowane na allegro. Czasami pojawiają się na aukcjach, cena była niewielka bo coś około 5 zł!

    OdpowiedzUsuń