niedziela, 22 lutego 2015

Nowości, czyli Golden Rose Matte Top Coat


W dzisiejszym poście chciałam przedstawić Wam, mój nowy nabytek z kolekcji lakierów Golden Rose: Matte Top Coat czyli lakier matujący.

lakier matujący


Zgodnie z obietnicą producenta, znajdującą się na opakowaniu, lakier powinien utwardzać płytkę oraz nadawać matowe wykończenie. Lakier należy nakładać na dowolny kolor. Znajduje się on w matowej przeźroczystej buteleczce, dzięki czemu będzie się również wyróżniał w pudełeczku, w którym przechowujemy pozostałe lakiery. 
Jako że ostatnio jestem łasa na lakierowe nowości, udałam się do drogerii, aby zakupić powyższy lakier. Jego koszt to w moim przypadku 7.99 zł. 
Lakier Golden Rose Matte Top Coat bardzo przyjemnie nakłada się na płytkę paznokcia. Oprócz efektu matu który pojawia się w kilka sekund po nałożeniu lakieru, należy zwrócić również uwagę na to że bardzo szybko wysycha – co należy zaliczyć do jego atutów. Dzięki temu, nie będziemy potrzebować również nałożenia  kolejnej warstwy topu, który zniszczyłby tylko efekt zmatowienia płytki.

Golden Rose Matte Top Coat

Kolejną zaletą tego lakieru, zapewne będzie to, że nie rozmazuje on wzorków nałożonych wcześniej stempelkami, w związku z tym, nie ma obawy, że nałożone przed momentem wzory ulegną zniszczeniu. Lakieru utrzymywał się na moich paznokciach kilka dni, czyli tyle co standardowy lakier, nie zauważyłam również aby efekt zmatowienia ścierał się i był mniej widoczny.

Podsumowując, jeśli lubicie urozmaicenie na Waszych paznokciach, jak najbardziej polecam Wam Golden Rose Matte Top Coat.

A może miałyście już z nim styczność? Jaka jest Wasza opinia?

-M-

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz