piątek, 29 lipca 2016

OPI Retro Summer w słonecznym gradiencie!

Po krótkiej przerwie wracam do Was z nowym postem i zdobieniem. Tym razem w ruch poszły trzy piękne lakiery z nowej kolekcji OPI - Retro Summer.W zeszłym tygodniu zakończył się wakacyjny konkurs ogłoszony na FB przez OPI Polska. Szczęśliwie zostałam jedną ze osób nagrodzonych :) W ramach nagrody w moje ręce trafiły, aż trzy piękne lakiery OPI z najnowszej kolekcji Retro Summer.Cała kolekcja Retro Summer składa się z 6 lakierów o pastelowych i słodkich kolorach. Wiecie jak uwielbiam pastele, stąd byłam strasznie podekscytowana faktem, że będę je mogła przetestować na własnych paznokciach :) Z utęsknieniem czekałam mojej paczuszki z nagrodą.

Okazało się, że sama mogę wybrać kolory jakie do mnie przyjadą. Wybór nie był prosty, ale zdecydowałam się na najbardziej słoneczne i soczyste lakiery:
  • OPI Towel me about it - cudną słoneczną cytrynkę,
  • OPI I'm Getting a Tan-gerine - pudrową brzoskwinię,
  • OPI SPF XXX i koralową petardę
Powiem w skrócie - jest moc!!!  

Retro summer to prawdziwie letnia kolekcja, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Jak zwykle jeśli chodzi o lakiery OPI, otrzymujemy kremowe i pięknie napigmentowane kolory. Nic, tylko malować! :)

Trzy lakiery jakie wybrałam, pięknie łączą się ze sobą kolorystycznie. Dlatego niewiele myśląc, połączyłam je w słonecznym gradiencie.Efekt końcowy tak wpadł mi w oko, że nie dodawałam do nich żadnych zdobień ani stempli. Coś czuję, że nie będzie to ostatnie zdobienie z ich użyciem, jakie przygotuje tego lata.
-E-

3 komentarze: