piątek, 10 czerwca 2016

Piękny Sophin 93 czyli fiolet w odcieniu bzu

Sezon na bez niestety już minął, ale dzięki lakierowy Sophin piękny kolor kwiatów bzu może pozostać z nami przez cały rok :) Zapraszam na recenzję lakieru Sophin nr 93 oraz zdobienie z jego udziałem!


fioletowy Sophin
Kiedy otrzymałam do swoich łapek fioletowy lakier do paznokci  Sophin Vinyl 93, od razu wiedziałam, że koniecznie muszę skomponować go z bzami rosnącymi w moim ogrodzie :) Kiedy bzy zakwitły przyszedł czas na malowanie!


Moje spostrzeżenia odnośnie lakieru
fioletowe zdobienie
Lakier posiada piękny odcień delikatnego fioletu. Według mnie, idealnie odwzorowuje kolor kwitnącego bzu. Lakier bardzo sprawnie sunie po paznokciu, nie smuży i pozostawia piękną taflę. Nie spływa, przez co możemy pomalować nim nawet najdrobniejsze paznokcie. Jest to możliwe również dzięki wąskiemu pędzelkowi który pobiera odpowiednią ilość lakieru. Naprawdę jest to godny polecenia lakier! :)

Do uzyskania pięknego koloru na paznokciach, potrzebujemy dwóch warstw lakieru Sophin 93. Zgodnie z obietnicą producenta, szybko schnie na paznokciach, więc malowanie paznokci nie zajmuje nam sporo czasu :)

lakier w kolorze bzu

W zdobieniu użyłam właśnie fioletowego lakieru z Sophin nr 93 oraz delikatnie różowego lakieru z Golden Rose Rich Color nr 52. Jak widać powyżej pięknie do siebie pasują :)

Sophin 93


Zdobienie dopełniłam wzorkiem motylka odbitego z płytki JQ-L04. Do odbicia użyłam granatowego lakieru z Rimmel Salon Pro 411 navy seal. Całość pokryłam lakierem nawierzchniowym Poshe.

wiosenne zdobienie paznokci


Czyż całość nie prezentuje się lekko i świeżo? :)

Zapraszam do oglądania pozostałych zdjęć! :)

fioletowy sophin
bez na paznokciach


płytka z motylem

- M-

6 komentarzy: