niedziela, 10 stycznia 2016

Wibo Glamour Satin nr 2 + śnieżne zdobienie z płytki B.05 let it snow

Dzisiejszym bohaterem jest lakier Wibo Glamour Satin nr 2. Jako znana w rodzinie lakieromaniaczka, dostałam go w ramach świątecznego prezentu.
Co o nim myślę i jak się sprawdził? Dowiecie się w dalszej części postu :)
Muszę przyznać, że nie ma mam w swojej kolekcji dużej ilości lakierów marki Wibo. Zupełnie nie wiem dlaczego, jakoś zwyczajnie nie trafiały za często do mojego koszyka. Tym bardziej cieszę się, że w ramach prezentu trafił do mnie lakier z serii Glamour Satin. Pewnie sama bym nie zdecydowała się na jego zakup.

W buteleczce wygląda nieco ciemniej niż finalnie na paznokciach. Jeszcze przed malowaniem, wydawało mi się, że będzie to słabo kryjący lakier z mnóstwem drobinek, który będzie potrzebował jakiegoś 'podkładu' żeby wyglądać idealnie.
Jakież było moje zdziwienie, gdy po pierwszej warstwie lakieru moje paznokcie pokryte były piękną taflą turkusowego koloru, który mienił się tak pięknie, że nie mogłam od niego oderwać wzroku!!! Co więcej satynowe wykończenie w przypadku tego lakieru dodaje mu jeszcze charakteru.

Krycie - idealne, kolor - cudny, nawet zmywał się bardzo łatwo nie brudząc nadmiernie skórek wokół paznokcia.
Ja jestem zachwycona - a rzadko mi się ostatnio  to zdarza :) Jak widać za niewielkie pieniądze można zdobyć lakier który będzie wyglądał tak jak z najdroższego salonu!

Dobrze koniec już 'ochów' i achów', teraz czas na zdobienie, oczywiście z lakierem Wibo w roli głównej :)

Jako, że zima już w pełni i nawet śnieg zawitał do naszego kraju, na paznokciach mogę z radością przywitać śnieżne zdobienia.
 Jeszcze przed świętami, zamówiłam płytkę od B. Loves plates - B.05 let it snow, dziś w końcu doczekała się swojego debiutu na blogu. Podobnie jak przy poprzednich produktach sygnowanych logo B. Loves plates nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości płytki. Wzory odbijają się idealnie, jedyny dylemat jaki zostaje, to taki który wzór wybrać, bo wszystkie są piękne! Z resztą zobaczcie same!
b. loves plates
b. loves plates

Tym razem postawiłam na dwa rodzaje płatków śniegu, które naprzemiennie odbiłam srebrnym lakierem do stempli od Colour Alike. Srebro idealnie pasowało mi do pięknego głębokiego turkusu od Wibo.
Jak podoba Wam się takie zdobienie?

colur alike

snow nails

wibo galmour satinśnieg na paznokciach

-E-

7 komentarzy:

 1. Mam go i lubie a z tymi śnieżynkami wygląda super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne zdobienie, a płytka marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne śnieżynki. Ten Wibo stanowi dla nich doskonałe tło.

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zestawienie, mam tego osobnika i także jestem nim zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię ten lakier, pięknie ozdobiłaś go tymi śnieżynkami! Mani jak z salonu.

  OdpowiedzUsuń